Power Generators

Zapewnij sobie niezależne źródło zasilania!

Agregaty prądotwórcze renomowanych marek

O nas

Kim jesteśmy


Witamy na naszej stronie internetowej! MDM Power Generators to firma z siedzibą w Polsce (Nysa), założona w 2022 roku dzięki współpracy www.MarkMebel.plwww.MediaSoft.com.pl, oraz MineIT.  Jesteśmy wiodącym dostawcą nowoczesnych generatorów prądotwórczych na terenie Polski i Europy. 

Nasza firma powstała z pasji do dostarczania niezawodnych rozwiązań w dziedzinie generowania energii elektrycznej, aby sprostać nieustannie rosnącym w tym zakresie potrzebom rynkowym. Nasza misja to dostarczanie klientom wysokiej jakości generatorów prądotwórczych, które są nie tylko niezawodne, ale także efektywne, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Dzięki zaawansowanej technologii i innowacyjnym rozwiązaniom, nasze generatory są w stanie spełnić nawet najbardziej wymagające potrzeby energetyczne, zarówno w sektorze komercyjnym, jak i przemysłowym.

Zespół www.Power-Generators.com.pl składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie generowania energii, którzy są zaangażowani w zapewnienie najlepszego wsparcia technicznego, doradztwa i obsługi klienta na każdym etapie współpracy. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu, podejmujemy wszelkie wysiłki, aby dostarczyć rozwiązania, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszego bogatego doświadczenia w branży, szerokiego zakresu oferowanych produktów oraz kompleksowej obsługi posprzedażowej. Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem wiodących marek generatorów prądotwórczych, co gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów.

Nasza firma stawia również na odpowiedzialność społeczną i ochronę środowiska. Wspieramy zrównoważony rozwój i promujemy ekologiczne rozwiązania w dziedzinie generowania energii. Nasze generatory są zoptymalizowane pod kątem efektywności energetycznej i spełniają najnowsze normy ekologiczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej oraz do kontaktu z naszym zespołem, aby poznać więcej szczegółów na temat naszych produktów i usług. Jesteśmy gotowi sprostać Twoim wymaganiom w zakresie generowania energii!


DANE FIRMY:
Markmebel
Mirosław Babicz
Ul. Grodkowska 60b, 48-300 Nysa, Polska
NIP PL7531502778

Nasi partnerzy:

            

Shopping Cart